Onze experts

Maak kennis met onze makelaars en medewerkers:


Frits R. Wilbrink RMT

Beëdigd NVM Makelaar o.z.
Beëdigd Taxateur o.z.
Directeur
fwilbrink@wilbrinkvandervlugt.nl


Miranda M.C.J. van der Wagt-Waasdorp RMT

Beëdigd NVM Makelaar o.z.
Beëdigd Taxateur o.z.
Adjunct Directeur
mvanderwagt@wilbrinkvandervlugt.nl


Rick Broekhof RMT

Beëdigd NVM Makelaar o.z.
Beëdigd Taxateur o.z.

rbroekhof@wilbrinkvandervlugt.nl


Roy Schoone K-RMT

Kandidaat Makelaar o.z.

rschoone@wilbrinkvandervlugt.nl


Elly Brassinga

Commercieel medewerker

ebrassinga@wilbrinkvandervlugt.nl


Anneke Helwig-Tjoelker

Commercieel medewerker

ahelwig@wilbrinkvandervlugt.nl


Monique de Geus

Office Manager

mdegeus@wilbrinkvandervlugt.nl


Wendy Vink

Commercieel medewerker

wvink@wilbrinkvandervlugt.nl


Daniëlle de Hollander

Commercieel medewerker

ddehollander@wilbrinkvandervlugt.nl


Angelique de Boer

Commercieel medewerker

adeboer@wilbrinkvandervlugt.nl


Willem van der Klauw

Medewerker onderhoud en buitenreclame

info@wilbrinkvandervlugt.nl

   

Maak een afspraak

Neem contact op voor een afspraak. In een oriënterend gesprek komt u alles te weten over onze makelaarskantoor en mogelijkheden voor uw vastgoedwensen. Of volg ons via Facebook en Twitter.